InView Medical

Zaawansowane technologie w ochronie wzroku

Mówią, że potrzeba jest matką wynalazków. W naszym przypadku ta reguła potwierdza się doskonale.

Okulistyka nie jest dla nas hasłem w Wikipedii, lecz drogą, na którą weszliśmy lata temu wybierając kierunek studiów i specjalizację. Lata studiów nauczyły nas czym jest pasja odkrywania i profesjonalizm w działaniu. Pokazały także, że bez innowacji i nowych technologii można stanąć w miejscu. Na to lekarz okulista z pewnością nie może sobie pozwolić.

Doświadczenie nabyte w kontakcie z pacjentami, kolegami okulistami oraz przedstawicielami producentów narzędzi i materiałów dla okulistyki zachęciły nas do zdobywania wiedzy i poznawania zaawansowanych technologii. Na tym pewnie byśmy poprzestali, gdyby nie wrodzona chęć do dzielenia się wiedzą z innymi.

Z chęci dzielenia się wiedzą i pomagania środowisku okulistów zrodziła się InView Medical – firma, której misją jest promowanie zaawansowanych technologii w okulistyce.

Współpraca z lekarzami nauczyła nas odpowiedzialności, poświęcenia i dotrzymywania zobowiązań nawet jeśli kosztuje nas to więcej niż początkowo zakładaliśmy. Dzięki temu możemy bez obaw proponować lekarzom
i ich pacjentom najlepsze rozwiązania..

Robert Mercik

współwłaściciel InView Medical